شهردار تفت از کتابداران اداره کتابخانه عمومی شهر تقدیر کرد

شهردار تفت از کتابداران اداره کتابخانه عمومی شهر تقدیر کرد


در پایان سال 92
به گزارش روابط عمومی شهرداری تفت، صبح امروز شهردار تفت با همراهی مسئول فرهنگی اجتماعی شهرداری و رئیس اداره کتابخانه های عمومی از کتابخانه های تفت بازدید کرد.
محمد صادق صادقی در این بازدیدها ضمن تشکر از خدمات مطلوب یکساله کتابداران و رئیس آن اداره، ارتقاء درجه کتابخانه ها و افزایش شاخص عضویت آنها را حاصل تلاش آنان دانست.
شهردار تفت که از واحدهای مختلف کتابخانه های دیدار، شهید آوینی و واحد دیدن کرد افزود: موفقیت های اخیر این اداره بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است.
در قسمتی از تقدیرنامه اهدایی آمده است: همان طور که می دانید رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) فرمودند: "كتاب خواندن براى يك ملت، يك فريضه و يك واجب است". و اینجاست که  اهمیت خدمات شما در کتابخوان کردن مردم عزیزمان عیان می گردد. لذا ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید از خدمات و تلاش های شما در راستای ارتقاء مسائل فرهنگی بویژه خدمت رسانی به مردم در کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در سالی که گذشت صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم هر چند حرکت در مسیر رضای خداوند متعال و خدمت به بندگان را هیچ پاداشی نیست مگر لطف و کرم و عنایت یزدان بی همتا.
لازم به ذکر است مقداری از بودجه اداره کتابخانه های عمومی از محل درآمدهای شهرداری می باشد، ضمن آن که مکان کتابخانه شهید آوینی متعلق به شهرداری می باشد.