بازدید شهردار از پروژه های تفت

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری تفت، وحید فتوحی صبح امروز در بازدید از عملیات اجرایی احداث میدان تقاطع بلوار آیت الله نوربالا و خیابان طریق الرضا(ع) اظهار داشت: با توجه به درخواست های مکرر مردمی، ساماندهی تقاطع این بلوار و خیابان طریق الرضا به شکل میدان طراحی و در حال اجرا است.

وی افزود: این پروژه به منظور بهبود وضعیت عبور و مرور، کاهش خطرات ناشی از تصادف و کاهش سرعت به میزان ایمن اجرا می شود.

شهردار تفت با اشاره به اینکه با احداث این میدان گامی اساسی در راستای کاهش خطرات برداشته می شود ادامه داد: با توجه به اینکه این تقاطع ایمنی مطلوبی نداشت و پیش بینی میشد از نقاط حادثه خیز شهر شود و تردد خودروها اعم از اتومیبل های ورودی و خروجی دانشگاه آزاد و خودروهای شخصی و عابرین پیاده در این محدوده زیاد است احداث میدان در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

مهندس فتوحی یکی از عوامل طولانی شدن جدول گذاری بلوار آیت الله نوربالا را تغییر طرح جهت ایجاد میدان دانست و افزود: عملیات جدول گذاری، نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی بلوار و نقشه برداری میدان در حال اجراست که پس از نقشه برداری عملیات تسطیح صورت خواهد گرفت.

در ادامه شهردار تفت از روند نصب گل میخ دست انداز تازه تأسیس کمربندی دیدن کرد.

مهندس فتوحی با اشاره به اینکه دست انداز ایجاد شده حواشی بسیار زیادی به همراه داشته است و بیان این موضوع که شهرداری به تنهایی در هیچ نقطه از شهر بدون مجوز و پیشنهاد شورای ترافیک قادر به ایجاد دست انداز نمی باشد، اظهار داشت: منطقه ای که دست انداز در آن ایجاد شده یکی از پرخطرترین و حادثه خیزترین نقاطی است که در ماه های اخیر بیشترین تصادفات در آن رخ داده و ایجاد دست انداز در آن نقطه مصوب شورای ترافیک شهرستان می باشد که طبق استاندارد های لازم ایجاد شده است.

همچنین شهردار تفت به همراه دکتر اعرابی از منطقه روبروی شرکت سنوپارس دیدن کردند و از اجرای جدول گذاری تا چندروز آینده خبر داد.

 

" روابط عمومی شهرداری تفت "