نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی باغشهر تفت با اصحاب رسانه ها

نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی باغشهر تفت با اصحاب رسانه ها

به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری باغشهر تفت نشست خبری با حضور خبرنگاران و رسانه های تفت با هدف تشریح عملکرد و تبیین چشم انداز های برنامه های شهرداری در ساختمان شورای اسلامی باغشهر تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باغشهر تفت در ابتدای این نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی باغشهر تفت ضمن خوش آمدگویی، همکاری رسانه ها با شهرداری را نقطه قوتی در رسیدن به آنچه مطلوب می باشد، ارزیابی نمودند و حمایت این عزیزان را کمکی در تحقق آرمان های شهرداری و شورای اسلامی باغشهر دانستند.

 در این نشست گزارشی یکساله مبنی بر عملکرد یکساله شهرداری و شورای اسلامی باغشهر و برنامه های کاری در کوتاه مدت و بلند مدت داده شد.

پروژه های عمرانی همچون میدان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ساماندهی ورودی های مجاور، پارک بانوان ، میدان جاوید الأثر حاج احمد متوسلیان و آسفالت معابر اصلی بالأخص بلوار روبروی بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.

طرح های تقاطعات، نورپردازی معابر، توسعه مجموعه امام(ره)، پیگیری بازگشت پساب باغشهر تفت و خریداری ماشین حمل متوفی از جمله موضوعاتی بود که در ادامه صحبت به آن پرداخته شد.

اعضای شورای اسلامی باغشهر و شهردار ضمن بحث درباره توافقنامه شهرداری با آب منطقه ای بابت بدهی، در مورد فروش ضایعات شهرداری و خرید درخت و گل برای پارک بانوان نیز گفتگو کردند.

همچنین عنوان شد که تا این لحظه ۴۰.۰۰۰ مترمربع آسفالت انجام شده است و آسفالت ۳۰.۰۰۰ متر مربع دیگر نیز در شرف  اقدام است.

در ادامه به بحث های ترافیکی اعم از به کارگیری مشاور و اصلاح هندسی تقاطع ها، تقاطع چهارراه کشاورز، تقاطع طالقانی، تقاطع شهدا، خیابان حسینی(بلوار ۵۵ متری)پرداخته شد.

شهردار باغشهر تفت ضمن تأکید به خرید و راه اندازی نرم افزارهای شهرنگار و شهربین و ارائه خدمات بصورت جامع و غیرحضوری، خسارت سیل اخیر را ۱۰هزار میلیارد تومان تخمین زد و از شهرداری حمیدیا، شهرداری شاهدیه و اداره کل راه و حمل و نقل جاده ای که در امور سیل کمک شایانی کردند، تشکر کرد.

اعضای شورای اسلامی باغشهر به تحقق یافتن برنامه تعهدی بودجه ۱۴۰۱ نسبت به زمان بدون فروش زمین اشاره کردند و افزودند: بعد از ۲۰ سال باید ماشین آلات شهرداری خریداری و به روز رسانی شوند.

آنها همچنین برنامه سفر به اصفهان در راستای دریافت تجربیات و تفاهم نامه همکاری شهرداری باغشهر تفت با شهرداری اصفهان و بازدید از ماشین آلات را در برنامه خود قرار دادند.

پس از آن نیز بحث درمورد روشنایی معابر اصلی باغشهر و برگزاری مراسم های فرهنگی و هنری و ارائه گزارش در دستور کار قرار گرفت.

رییس شورای اسلامی اضافه کرد در مسیر پیشرفت باغشهر بدون شک به همراهی دو چندان اصحاب رسانه و خبرنگاران نیاز می باشد.

گفتنی است پایان این نشست خبری با پرسش و پاسخ اعضا همراه بود.