⭕ مشروح خبر ✅روابط عمومی شهرداری تفت خبر داد:

"پیشرفت بیش از پنجاه درصدی آسفالت ریزی خیابان طالقانی سرده/آسفالت ریزی در حال انجام

🔹مسوول فنی و عمرانی شهرداری باغشهر تفت در گفتگو با روابط عمومی شهرداری، از پیشرفت بالای پنجاه درصدی احداث آسفالت خیابان آیت الله طالقانی خبر داد و گفت: به زودی این پروژه آماده بهره برداری می شود.

🔹  به گزارش روابط عمومی شهرداری باغشهر تفت،"فرهنگ مثقالی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه این پروژه امکان مطلوب و با کیفیت  دسترسی در عمق محلات به خیابان اصلی فراهم می کند، افزود: پروژه آسفالت این خیابان در فضایی به مساحت نهصد  متر طول است که در حوزه فنی و عمرانی خاک برداری،خاکریزی، جدول کاری به همراه  زیرسازی و پخش آسفالت ریزی انجام و یا در حال انجام است.

🔹وی افزود: با توجه به‌ حمایت و اعلام نظرات شورای شهر، هماهنگی لازم توسط شهردار و همکاری واحد فضای سبز، خدمات شهری و دیگر همکاران،  تمرکز این نیروها در این پروژه،  آسفالت تراشی در زمان ۲۴ساعت روز اول انجام و زیرسازی مناسب جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پروژه است.

🔹مسوول فنی و عمرانی شهرداری باغشهر تفت از دیگر اهداف این پروژه را سهولت در رفت و آمد شهروندان محله های شوده بالا و سرده عنوان کرد و گفت: شهروندان جهت دسترسی مطلوب  به محله شوده بالا و مجاورین خیابان طالقانی و وجود بعضی بناها و مراکز گردشگر و پذیرایی دچار مشکلات در عبور و مرور بودند، که با اجرای این عملیات، این موضوعات برطرف می شود .

🔹مثقالی تصریح کرد: عملیات اجرایی این پروژه ازچهارم اردبیهشت ماه سال ۱۴۰۲آغاز و به زودی به بهره برداری عموم خواهد رسید و با افتتاح آن علاوه بر رفع گره های ترافیکی محله سرده، شاهد تردد آسان در محلات مجاور آن خواهیم بود.

🔸️شایان ذکر است ، عملیات عمرانی شامل آسفالت تراشی، زیرسازی این پروژه به پایان رسیده است و هم اکنون توسطپیمانکار و تحت نظارت واحد فنی در مرحله ی آسفالت ریزی قرار دارد.

🔺 #کوشش_جهادی #واحد_فنی_عمران #واحد_خدمات_شهری

🔺 #جهش_عمرانی_باغشهر_استان #باغشهر_تفت

 
#روابط_عمومی_شهرداری وشورای_اسلامی_شهر_تفت