رئیس جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد منصوب شد

طی مراسمی با حضور شهردار یزد، چند تن از اعضای شورای اسلامی شهر،مسئولان شهری رئیس جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ طی مراسمی اداری در سالن جلسات سازمان فاو ، با حضور دکتر جمالی نژاد شهردار یزد، خانم ها جورابی،عامری و آقایان ابوترابی،دکتر عباسی و مهندس آزادی ،مسئولان شهری و پرسنل سازمان  عباس ملازینلی چهره خوش نام فرهنگ ، هنر و رسانه  یزد به عنوان رئیس جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی معرفی شد.

متن حکم ریاست ایشان بدین شرح است :

بسمه تعالی

جناب آقای عباس ملازینلی

با سلام و صلوات بر محمدو آل محمد

  تغییر رویکرد شهرداری ها از یک نهاد خدماتی به یک نهاد فرهنگی و اجتماعی مدتی است که آغاز شده و نگاه صرفا خدماتی جای خود را به تعامل اجتماعی شهروندان با مدیریت شهری بر بستر فرهنگی داده است . در این اثناء با اصلاح ساختار سازمان های شهرداری ، کلیه زمینه ها و مسائل فرهنگی ، هنری،اجتماعی،تفریحی و ورزشی با توجه به هویت فرهنگی مذهبی شهر در قامت یک سازمان و در یک قالب واحد گنجانیده شده تا در برابر اقدامات سخت افزاری و کالبدی شهرداری ، فعالیت های هدفمند نرم به منظور پویایی هرچه بیشتر ، ارتقای فرهنگ غنی و اصیل دارالعباده و القای نشاط و خلاقیت به شهر در دستور کار سازمان جدید قرار گیرد.

لذا با استعانت از خداوند متعال و با توجه به تعهد ،تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی ،بدین وسیله به سمت رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد منصوب میشوید تا با هماهنگی هیئت مدیره و شورای سازمان ، افق های نوینی را در ساحت فرهنگی شهر جهانی یزد بگشایید.

                                   مهدی جمالی نژاد

شهردار یزد

گفتنی است مراسم تودیع مهندس پیرنیا و معارفه آقای ملازینلی بصورت رسمی، در هفته آینده برگزار خواهد شد  که جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد. 

IMG_6362-1.JPG IMG_6326.JPG IMG_6324.JPG IMG_6311.JPG IMG_6305.JPG IMG_6303.JPG IMG_6296.JPG photo_2018-01-29_09-29-21.jpg IMG_6362.JPG